Розвиток PIN-UP Global: сегменти та цінності екосистеми

PIN-UP Global – екосистема незалежних компаній, які працюють над тим, щоб створювати унікальні продукти для розважальної індустрії. PIN-UP Global – команда найкращих спеціалістів, яка постійно зростає та розвивається. Більше про діяльність та новини екосистеми можна дізнатись, перейшовши на офіційну сторінку Facebook за посиланням https://www.facebook.com/pinup.global.ecosystem, де також можна побачити гарячі вакансії.

Pin Up Global – це бізнес, що швидко зростає та задає тренди на ринку. Швидкість розвитку та виходу PIN-UP Global на нові ринки демонструє амбіції екосистеми. Наразі діяльність компаній зосереджена на бізнес-процесах, маркетингу, IT, усьому, що пов’язано з трафіком та багатьма іншими галузями. Екосистема має 7 напрямів, які взаємодіють між собою, але при цьому залишаються самостійними та незалежними.

Логотип екосистеми Пін Ап Глобал в червоно-зелених тонах з рупором

Особливості діяльності екосистеми PIN-UP Global

Пін Ап – мультинаціональна команда (20+ різних національностей). Офіси екосистеми представлені в Україні, Польщі, Казахстані та інших країнах (всього у 6 різних державах). Наразі у планах відкрити офіс в Індії.

Кожен сегмент екосистеми займається розробкою та використанням інноваційних рішень для створення конкурентних продуктів та послуг. Структура PIN-UP Global складається з декількох напрямків, які працюють між собою на основі відповідної політики – це може бути конкуренція між незалежними компаніями або взаємовигідне співробітництво. У будь-якому разі все робиться для того, щоб досягти найкращого результату та зайняти провідні позиції.

Розвиток PIN-UP Global продовжується завдяки злагодженій роботі кожного сегменту. Також екосистема постійно залучає нових спеціалістів. У PIN-UP Global працюють професіонали, які мають унікальний досвід на ринку та роблять все для того, щоб створювати високоякісні послуги та продукти.

Характеристики екосистеми PIN-UP Global:

Кількість співробітників 2000+
Офіси 8 офісів у 6 країнах (2 в Україні, 1 у Казахстані, Польщі, Вірменії та інших)
Компанії у складі екосистеми 15+
Продукти екосистеми Fintech, CRM, iGaming-platform, Chat, Marketing tool, Affiliate system, Anti-Fraud tools, Native Apps
Кількість сегментів 7

Цінності PIN-UP Global

PIN-UP Global має місію та цінності. Саме в них відображається те, як живе та взаємодіє екосистема зі своїми партнерами, клієнтами та співробітниками. До основних цінностей відноситься:

  • Be the first to lead. Створення нових унікальних трендів, а не слідування ним.
  • Be an expert in your domain. Розробка якісного продукту шляхом експертності спеціалістів.
  • Be a partner in teamwork. Робота у синергії на основі повної довіри.
  • Be focused on the result. Орієнтація на результат – він може бути корпоративним або персональним.
  • Be open and honest in communication. Відкритість до комунікації з робітниками та клієнтами.

Головна місія екосистеми залишається незмінною – постійний розвиток, щоб завжди залишатись лідерами в обраній галузі.

Вгору