Партійці Клименка заявляють про скасування форуму у Вінниці

16:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

Анонсований раніше на 17 серпня Форум партії «Успішна країна» у Вінниці скасовано. Про це Vежі повідомили у прес-службі політичної сили.

Форум вирішили скасувати, аби «уникнути силових провокацій радикально налаштованих сил міста Вінниці» та фізичної розправи над організаторами Форуму. У прес-службі також уточнили, що проведення Форуму переноситься на невизначений термін.

З приводу скасування заходу у Вінниці партія «Успішна країна» сьогодні дала спеціальну прес-конференцію.

Політичну партію «Успішна країна» очолює Олександр Клименко – екс-міністр доходів та зборів, член т.зв. клану Януковича. Наразі Клименко перебуває у всеукраїнському розшуку, йому інкримінується порушення ч. 2 с. 364 Кримінального кодексу (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). Також Клименко підозрюється у фінансуванні терористів т.зв. ДНР та ЛНР.

Нагадаємо, вчора міський голова Вінниці Сергій Моргунов закликав організаторів Форуму скасувати цей захід, натякнувши, що в іншому разі їх очікує «тепла зустріч».

Прихильники Клименка також запрошували на свій захід представників місії ОБСЄ для того, аби зафіксувати можливі провокації.

У ці хвилини поблизу центрального універмагу та всередині таки збираються люди у камуфляжі та з патріотичною символікою, а також представники силових відомств. За повідомленням нашого кореспондента, представників “Успішної країни” наразі не спостерігається.