Мер Вінниці обіцяє «теплу зустріч» для «покемона Клименка»

16:57
Автор: Vежа
Become a Patron!

Міський голова Сергій Моргунов натякнув, що в разі спроби проведення форуму партії «Успішна Україна» у Вінниці, їхніх партійців очікує «тепла зустріч», у порівнянні з якою втеча розшукуваного екс-міністра до Росії може здатися «дитячою забавкою».

Про це мер міста повідомив сьогодні, 16 серпня на своїй фейсбук-сторінці.

У дописі зокрема йдеться, що «Вінниця – місто патріотичних людей… де знайдеться чимало охочих зловити таких покемонів». Крім того Моргунов висловив переконання, що жоден місцевий підприємець не наважиться здати в оренду приміщення для проведення форуму «Успішної Країни», адже в іншому разі «громада їм цього не пробачить».

Нагадаємо, що форум партії Олександра Клименка «Успішна Країна» анонсований у Вінниці на середу, 17 серпня. Напередодні форуму у місті з’явились агітаційні намети партії, деякі з яких вже демонтували місцеві активісти. Пізніше стало відомо, що під тиском громадськості партійцям Клименка відмовили у наданні в оренду приміщення вінницького центрального універмагу.

Сьогодні партія «Успішна Україна» розповсюдила заяву, в якій йдеться, що вона не відмовляється від намірів провести форум у Вінниці. Окрім того, партійці запросили на захід спостерігачів ОБСЄ, аби ті зафіксували провокації, якщо такі матимуть місце під час самого форуму. У свою чергу представники вінницького автомайдану заявили, що блокуватимуть проведення форуму.

Наразі можливе місце проведення заходу лишається не відомим: на запити журналістів в партії Клименка відмовляються надавати таку інформацію.