Мешканці Стадниці просять виділити новий автобус до міста. ПЕТИЦІЯ

11:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

Мешканка Стадниці Ліна Гром зареєструвала петицію до Вінницької міської ради з проханням забезпечити маршрут “Вінниця – Стадниця” новим автобусом. За словами жінки, наразі транспорт, що курсує між селом і містом, непридатний до перевезення жителів села, більшість яких працюють та навчаються у Вінниці. 

– На маршруті працює або старезний “ЛАЗ”, що постійно ламається, чим створює збій графіку, або “Богдан”, місткість якого в пікові години не задовольняє потреби по кількості пасажирів. Окрім того, люди на інвалідних візках, а також батьки з дітьми у візочках практично позбавлені можливості дістатися до міста та в зворотному напрямку, використовуючи даний транспорт, – каже авторка у своєму зверненні.

Так, за словами жінки, заміна автобусу між містом та Стадницею дасть змогу значно підвищити якість транспортного сполучення з селом. Також, на думку авторки звернення, це рішення зробить більш комфортним проживання у Вінниці та на його околицях, в тому числі людям з обмеженими фізичними можливостями.

Для того, щоб петицію розглянули в міській раді, за неї мають проголосувати 350 громадян. Наразі звернення підтримали дві людини. Збір підписів триває протягом 14 днів. Підтримати петицію можна за ЦИМ посиланням.

Нагадаємо, нещодавно мешканці мікрорайону Академічний зареєстрували до міськради петицію з проханням забезпечити мікрорайон сучасним громадським транспортом.

Ілюстративне фото – з архіву Veжі