У Вінниці просять забезпечити Академічний сучасним громадським транспортом. ПЕТИЦІЯ

10:26
Автор: Vежа
Become a Patron!

Мешканка мікрорайону Академічний Тетяна Ардашова зареєструвала петицію до міської ради з проханням забезпечити мікрорайон сучасним громадським транспортом. Авторка звернення зазначає, що наразі до мікрорайону із залізничного вокзалу курсує лише автобус №22, який, за словами жінки, не пристосований для перевезення тої кількості людей, які вже проживають на Академічному. 

Мікрорайон Академічний динамічно розвивається і в ньому вже проживає більше 5000 вінничан. Однак питання забезпечення мешканців мікрорайону сучасним громадським транспортом так і залишається невирішеним. На даний час до мікрорайону із залізничного вокзалу курсує лише автобус номер 22. Маленький, низький, тісний, більше схожий на маршрутку. І зовсім не призначений для перевезення такої кількості людей. Тим більше під час епідемій, – йдеться у зверненні.

Жінка також зазначає, що багато мешканців мікрорайону “з радістю б користувались громадським транспортом”, а не лише приватними автівками, які “заполонили” Академічний. Однак, “це мають бути просторі, сучасні, красиві і якісні транспортні засоби.

І коли ми читаємо про те, що нові великі автобуси чи тролейбуси на автономному ходу починають курсувати до околиць міста і найближчих сіл, при всій повазі і розумінні проблем їх мешканців, з’являється почуття не зовсім справедливого відношення до Академічного, який є великим бюджетоутворюючим районом Вінниці. Дізнавшись із ЗМІ, що в 2022 році місто закуповує 10 нових електробусів, дуже просимо розглянути можливість виділення таких транспортних засобів для потреб мешканців мікрорайону, – додає вінничанка. 

Наразі петицію підписали 142 громадянина. Для того, щоб петицію розглянули в міській раді, вона має отримати 350 підписів. Збір підписів триває ще протягом 13 днів.

Підтримати петицію, а також ознайомитися з повним її змістом, можна за ЦИМ посиланням.

Нагадаємо, це вже не вперше, коли мешканці мікрорайону просять міську владу налагодити транспортне сполучення з Академічним. Зокрема, одну з таких петицій реєстрували в січні 2019 року.

Читайте також: У Вінниці цьогоріч закуплять 10 сучасних електробусів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.