Хімічні грілки, авіаційні безпілотні комплекси, FPV-дрони та авто: з Вінниці на передову передали чергову допомогу

12:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

З Вінниці на передову вчора, 13 грудня, передали чергову допомогу. Це 20 тисяч хімічних грілок, три розвідувальні авіаційні безпілотні комплекси та два ударні авіаційні безпілотні комплекси. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, допомогу було придбано спільно з громадою. Також представники Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передали 35 FPV-дронів, а «Муніципальної варти» – авто (його відремонтували власники вінницьких СТО). Зібране передали одній із військових частин, у лавах якої служить багато вінничани.

– Ми сьогодні отримали п’ять безпілотних авіаційних комплексів. Це досить потужна зброя, щоб давати відсіч ворогу. Також нам передали двадцять тисяч хімічних грілок. Там зараз холодно та неприємно і засоби обігріву також стануть у нагоді. Окрім того, ми отримали 35 FPV дронів, які вже завтра поїдуть і будуть воювати. Ми дякуємо вінничанам та Вінницькій міській раді за таку суттєву допомогу, – каже військовослужбовець Богдан.

 

За словами очільника Вінниці Сергія Моргунова, запитів від військових з кожним місяцем стає все більше й більше:

– Якщо ми говоримо про цю військову частину, то це, мабуть, найбільш об’ємна допомога. Хоча ми до того неодноразово допомагали цій бригаді, яка воює ще з перших днів війни, з 2014-2015 років. Важливо, що саме Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб координує роботу із всіма запитами від військовослужбовців, а також формує цю допомогу з різних джерел. Адже тут і благодійні кошти, і кошти територіальної громади, і депутатського корпусу.

Зазначено, що Вінниця спрямовує допомогу бійцям із 22 військових частин, де служать вінничани.

Фото – ВМР

Читайте також: На Вінницькому протезно-ортопедичному підприємстві відкрили Ветеранський хаб

Читайте також: Вінницький “Ветеранський простір” оприлюднив електронний посібник для поранених військових

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.