На Вінницькому протезно-ортопедичному підприємстві відкрили Ветеранський хаб

12:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінницькому казенному експериментальному протезно-ортопедичному підприємстві вчора, 12 грудня, відкрили Ветеранський хаб – зал для реабілітації та дозвілля ветеранів, які мають протези. 

Як повідомляє Вінницька обласна прокуратура, приміщення для пацієнтів закладу оснащене необхідним інвентарем: там є тренажери, більярдний і тенісний столи, настільні ігри, куточок для мультимедійного відпочинку тощо.

Ветерани випробовували новий інвентар: перевірили ваговий асортимент штанги і гирь, функціональність турніка, зручність боксерських рукавиць і “груші”.

Крім цього, керівник Вінницької обласної прокуратури Олексій Химченко вручив подарунок – прапор України з особистим автографом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

 

Зазначено, що ідею допомогти закладу з «зимовим» простором для пацієнтів підтримали співробітники прокуратури у серпні 2023 року. Тоді, вказують, на території підприємства відкривали облаштований їхнім коштом «літній» майданчик для реабілітації протезованих ветеранів та озеленений сквер. Цього разу будівельно-монтажні роботи та оснащення теж профінансовані колективом прокуратури.

Фото – Вінницька обласна прокуратура

Читайте також: У Вінниці на базі притулку для тварин відбуватимуться терапевтичні заняття для військових

Читайте також: У Вінниці відкрили Центр ветеранського розвитку

Читайте також: Допоки Уряд формує механізм виплат: у Вінниці фінансуватимуть роботу помічників ветерана

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.