Як будувати бренд, навіть якщо бізнес не великий: у Вінниці відбудеться п’ятий MeetUp for business

12:32
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці цієї п’ятниці, 1 жовтня, влаштують черговий MeetUp for business. Цього разу його темою буде “Як будувати бренд, навіть якщо в тебе не великий бізнес”.

Як ідеться в анонсі події на фейсбук, захід буде корисний для власників бізнесу і маркетологів, “які хочуть виділитися серед конкурентів, зробити свій продукт не “черговим”, а цікавим і помітним для клієнта”.

 

Спікеркою заходу виступить Анастасія Печериця – Head of Strategy агентства “Drama Queen”, а в минулому – Senior strategy креативної агенції “Banda”, аналітик в “FEDORIV”.

Зазначено, що Анастасія розповість про те, що таке бренд, як він працює і як його створювати; як знайти ідеї для креативного позиціонування свого бізнесу; як проводити фокус-групи та інтерв‘ю, щоб вони були продуктивними; про критерії відбору знахідок та ідей.

Зустріч відбудеться цієї п’ятниці, 1 жовтня, о 17:00 в приміщенні простору “CHERDAK” (вулиця Соборна, 24, ТРЦ “Sky Park”, 8 поверх).

Участь в заході безкоштовна, але потрібно попередньо зареєструватися. Заповнити реєстраційну форму можна за ЦИМ посиланням.

Проект створений в результаті співробітництва Департаменту економіки і інвестицій, Вінницької міської ради, Vinnytsia Business School.

Читайте також: Від ідеї до бізнесу: у Вінниці відбудеться хакатон “1UP StartUp”

Читайте також: “Урбаністика для дітей”, велоекскурсія і концерт: повна програма фестивалю “Майстерня громади. Вінниця”

Ілюстрація – з фейсбук-сторінки події

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.