«Я вас прошу – цілуйтеся!»: у Вінниці гурт KAZKA презентував дебютний альбом. ФОТО, ВІДЕО

22:20
Автор: Леся Качор
Become a Patron!

9 листопада, гурт KAZKA, який першим з українських музичних команд увійшов в топ світових чартів, приїхав до вінницького нічного клубу «Feride Plaza». Концерт відбувся у рамках всеукраїнського туру на підтримку свого першого альбому “KARMA”.

Вінниця стала передостаннім містом України, куди прибув гурт з live-презентацією дебютного альбому. Наступного дня колектив вирушив до Чернівців.

Поціновувачі KAZKA почали збиратися під стінами «Feride Plaza» ще за годину до концерту. Традиційно довго для цього клубу відвідувачі здавали одяг до гардеробу. За підрахунками працівниць гардеробу, майже усі наявні 900 місць з вішаками були зайняті, хоча сама зала вміщує до півтисячі людей. За десять хвилин до початку в деяких гостей уже не могли прийняти одяг через брак вільного місця гардеробної кімнати.

Концерт розпочався з сорока хвилинним запізненням. Один із членів команди “Казки” вийшовши на сцену почав заохочувати усіх до оплесків перед виходом музикантів.  Першими на сцені з’явилися Микита Будаш та буковинець Дмитро Мазуряк – новий учасник команди, який грає на духових інструментах.

На початку виступу вони вдвох виконали коротку композицію, після якої під оплески залу вийшла Олександра Заріцька. Солістка в довгому плащі та темному одязі розпочала з виконання одноіменної пісні з альбому «KARMA».

На сцену приєдналися тріо хористок Василина Ткачук, Дарина Салій та Ярина Сізик. Саме ці дівчата в етно костюмах з червоним намистом та у чорних окулярах виконували елементи електро-фольку. Під очима у всіх представниць жіночої статі на сцені були “потічки” з блискіток під очима, які зображали сльози.

Загалом, слова деяких пісень було важко розібрати через поганий звук, але в перших рядах стояли фанатки та фанати які наспівували слова більшості пісень.

– Вінниця! Під цю музику зараз будемо танцювати! Я розумію мало місця, але давайте , давайте.. !

Під ці слова KAZKA виконала композицію «Танці».

Солістка передавала мікрофон зі сцени дітям, які стояли під сценою. Кілька разів співачці прямо під час виконання на сцену піднімали кошики з  квітами.

– Ця пісня – романтична і прошу допомогти вам у цьому. Я вас прошу – цілуйтеся! Цілуйтеся!». – звучало зі сцени

Тріо хористок в етно-костюмах зняли окуляри і почали заплітали один одному коси під час композиції.

Найбурхливіших оплесків «зазнало» виконання пісень «Плакала», «Свята» та «Мовчати»: остання – переспів одноіменної композиції Кузьми Скрябіна. Загалом на сцені прозвучало  понад десять пісень – всі вони із нового альбому «KARMA».

Наприкінці, коли гурт покликали “на біс”, Олександра вдруге за вечір виконала пісню «Плакала». У цей час у залі з’явилися великі чорні кулі, які фанати підкидали до стелі. Деякі з них долітали до сцени і виконавцям доводилося відштовхувати їх назад до зали.

По завершенню усі відвідувачі повернулися до гардеробу щоб забрати власний одяг. Процес стояння в черзі за одягом у більшості присутніх зайняв понад годину, що перевищувало час самого концерту.

Фото Ольги Мірошниченко

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.