Вінницька станція сортування “Shuttle” збирає джинсовий одяг для переробки

10:25
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Минулого місяця вінницька станція сортування сміття “Shuttle” почала збирати джинси, які раніше на станцію не приймалися. Нагадаємо, що зібраний одяг відправляють на виготовлення доріжок в село Стіна, що на Вінниччині. 

Як розповіли “Veжі” в “Шатлі”, раніше до станції можна було передавати будь-які речі, крім шкіряних, в’язаних, замалих речей та джинсового одягу. Зібраний вживаний одяг передавали “Veretі”, соціальному проєкту з виготовлення доріжок на старовинних верстатах у Стіні, що на Вінниччині.

– Але ось нещодавно вони (“Vereta”, – прим. ред.) навчились працювати з такою вибагливою тканиною, як джинс, – кажуть на станції сортування.

Речі можна приносити за адресою: проспект Юності, 9, станція сортування “Shuttle”, що на територі школи “Аіст”. Графік роботи станції: четвер з 16:00 до 19:00 та в суботу з 15:00 до 18:00.

Кажуть, що хоч анонсований “місяць джинсів” завершився, джинсовий одяг продовжують збирати. Підходять, зокрема, штани, жакети, плаття усіх кольорів.

Розповідають, що наразі з початку квітня їм вдалося зібрати близько 60-70 пар джинсів. Зазначають, що в Україні джинсам та й іншому одягу можна лише подарувати друге життя в благодійних організаціях або відправити на високотемпературне спалювання до Києва на станцію “Україна без сміття”.

П’ять місць, куди вінничани можуть віднести вживаний одяг

Також на “шатл” можна приносити інший одяг, окрім взуття, спідньої білизни, ганчір’я, шкіряних та вовняних виробів та замалих речей (обрізки, рукавиці, дитячий одяг до 6 років).

Окрім цього на станції готують проєкт з виготовлення крісел-мішків із повністю вторинної сировини: наповнення – пінопласт, а чохол – з одягу.

Нагадаємо, у Вінниці запрацювала друга станція сортування сміття “Eco Friends”.

Читайте також: Вінницький проект Vereta запустив сайт з продажу тканих килимків та чохлів для ноутбуків

Читайте також: Відродження ремесла бабусь: як на Вінниччині виготовляють доріжки на столітніх верстатах. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: Подільський “апсайклінг”: на Вінниччині старий одяг перетворюють у яскраві килимки

Читайте також: Міцні та неповторні: на Вінниччині на старовинних верстатах створюють чохли для ноутбуків. ФОТО

Читайте також: Екологічний “Shuttle”: у Вінниці відкрили другу станцію сортування сміття. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.