“Eco Friends”: у школі на Малих Хуторах запрацювала сортувальна станція

10:06
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькій школі запрацювала станція сортування вторинної сировини “Eco Friends”. Усі виручені від реалізації проєкту кошти будуть спрямовані на розвиток учнівських ініціатив.

Вчора, 22 квітня, на Малих Хуторах на території школи №20 (вулиця Чумацька, 266) запрацювала сортувальна станція вторинної сировини “Eco Friends”. Про це повідомив директор школи Олег Слушний.

Завдяки перемозі у міському конкурсі екологічних ініціатив у 2020 році було придбано механічний прес для брикетування пластику та додаткові контейнери. Техпрацівники закладу переобладнали частину шкільного гаража та створили умови для діяльності сортувальної станції.

Сортувальна станція приймає папір, пластик, склобій, метал, плівку, тару від побутової хімії, Tetra Pak, використані батарейки та акумулятори. Усі кошти від реалізації проєкту будуть спрямовані на розвиток учнівських ініціатив.

Олег Слушний зазначив, що станція працюватиме щоденно у будні для потреб усіх жителів Малих Хуторів. Громадян просять приносити вторсировину для переробки чистою, спресованою та посортованою.

Фото з Facebook-сторінки Олега Слушного

Читайте також: Перетворити сміття на добриво: у вінницьких школах розводять каліфорнійських хробаків. ВІДЕО

Читайте також: Екологічний “Shuttle”: у Вінниці відкрили другу станцію сортування сміття. ФОТО

Читайте також: П’ять місць, куди вінничани можуть віднести вживаний одяг

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.