Вінницький проект Vereta запустив сайт з продажу тканих килимків та чохлів для ноутбуків

7:21
Автор: Vежа
Become a Patron!

Проект Vereta на Вінниччині відроджує давнє ремесло — виготовлення килимків з тканини. Нещодавно у проекту з’явився сайт, а тому тепер придбати яскраві вироби буде зручніше. 

Проект «Vereta» заснувала вінницька громадська організація «Наше Поділля» та її керівник ГО Юрій Степанець. Декілька майстринь з села Стіна, що у Томашпільському районі, працюють за давніми верстатами та виготовляють різнобарвні доріжки, килимки та навіть чохли для ноутбука з залишків від швейних та текстильних виробів тощо.

– Виготовлення тканих виробів вимагає терпіння та посидючості. Матеріали для доріжок #VERETA потрібно попередньо підготувати: вирізати, замотати в клубок, продумати поєднання кольорів і тільки потім – приступати до роботи,вказують на сторінці проекту у Facebook.

 

 

Також повідомляють, що усі товари тепер можна знайти на сайті для зручного та швидкого оформлення замовлення.

На сайті можна знайти не лише асортимент товарів з вказаними цінами та розмірами, а також прочитати відгуки нових власників та власниць доріжок та чохлів VERETA.

 

–  Всі вироби виконані вручну, відповідно є ексклюзивними та неповторними. Кожен виріб має свій розмір та свою кольорову гамму, кожен по-своєму індивідуальний, — зазначають на сайті.

Нагадаємо, раніше VежA поїхала у Стіну, щоб більше дізнатись про проект та побачити, як створюються доріжки, які раніше можна було знайти чи не в кожному сільському будинку. Детальніше про це дивіться у нашому відео:

 

Проект «Vereta» пояснюють трьома основними позиціями. По-перше, це переробка текстилю. По-друге, сталий розвиток, оскільки важливим є те, що це виготовляють в селі й це дає роботу місцевим мешканцям. По-третє, це – добро, оскільки частина коштів з продажу йтиме на соціальні проекти в селі Стіна. Тому «Vereta» – це не лише про відродження ткацького ремесла та роботу для жінок у селі, але проект має ще й значну екологічну складову.

Ознайомитися з виробами майстринь також можна у Facebook та Instagram.

Фото: архів Veжі та знімки сайту проекту Vereta

Читайте також: Відродження ремесла бабусь: як на Вінниччині виготовляють доріжки на столітніх верстатах. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: Міцні та неповторні: на Вінниччині на старовинних верстатах створюють чохли для ноутбуків. ФОТО

Читайте також: Подільський “апсайклінг”: на Вінниччині старий одяг перетворюють у яскраві килимки

Читайте також: П’ять місць, куди вінничани можуть віднести вживаний одяг

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.