П’ять місць, куди вінничани можуть віднести вживаний одяг

13:32
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Оновлено: 21 Червня 2021, в 20:47

На період дії карантину у Вінниці забрали соціальні контейнери “ЕкоВіну” для збору одягу. Натомість у комунальному підприємстві назвали п’ять місць, куди можна віднести речі.

Їх перелік опублікували на фейсбук-сторінці КП “ЕкоВін”.

Щорічно, житель/жителька планети викидає на сміттєзвалище близько 32 кілограмів одягу. І дуже часто є речі у гарному стані, котрі могли б стати в нагоді комусь іще, йдеться у повідомленні.

Там нагадали, що одяг із соціальних контейнерів передавався на квартальні комітети для соціально-уразливих родин, а також до шкіл-інтернатів та будинків-інтернатів геріатричного типу. “ЕкоВін” обіцяє повідомити про повернення соціальних контейнерів на їх звичні місця після закінчення карантину. А поки що вінничанам пропонують альтернативи.

Куди віддати речі зі своєї шафи?

1. Одяг для дорослих і дітей можна передати громадській організації “Спільна справа“. Вони розташовані за адресою: вул. Замостянська, 7. Віддають одяг людям із соціально-уразливих верств та потребуючим.

2. Дорослий одяг можна передати до ГО “Полум’я надії”. Ця організація допомагає безхатченкам. Контактний номер телефону: (096) 006 36 05.

3. Дитячий одяг та жіночий одяг можна передати до кризового центру для матерів та їхніх дітей “Дім Мама”. Він розташований у с. Лука-Мелешківська. Контактний номер телефону: (093) 006 68 22.

4. Різнопланові речі, включаючи одяг, також можна передати представникам ініціативи “Допоможемо вижити”. Він розташований за адресою вул. Пирогова 74. Контактний номер телефону: (096) 006 36 05.

5. Якщо одяг у поганому стані та нікому особливо не буде в нагоді, його можна віднести до станції глибокого сортування сміття “Shuttle”. Вони передадуть його на виготовлення килимків “Vereta” у селищі Стіна. Адреса “шатлу” – проспект Юності, 9; номер телефону – (093) 446 3598.

Ілюстративне фото – thehouse1417.com

Читайте також: Теплі шкарпетки та взуття: у пунктах надання допомоги бездомним у Вінниці потребують теплих речей. ВІДЕО

Читайте також: Відродження ремесла бабусь: як на Вінниччині виготовляють доріжки на столітніх верстатах. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.