“Укрзалізниця” купить швидкісний потяг, що курсуватиме через Вінницю до Львова

9:46
Автор: Vежа
Become a Patron!

Цього року “Укрзалізниця” планує купити додаткові потяги та один із них курсуватиме через Вінницю до Львова.

Про такі плани “Укрзалізниці” повідомив сьогодні, 22 лютого, голова правління Войцех Балчун на своїй сторінці у Facebook. За його словами, у 2017 році передбачено купити чотири міжрегіональні швидкісні потяги. Наразі відомо, що локомотиви будуть у п’ятивагонній комплектації.

  • Рухомий склад поїздів планується використовувати для перевезення пасажирів на наступних маршрутах: 4-а пара у напрямку Київ – Львів за новим маршрутом через Вінницю – Хмельницький – Тернопіль, 5-та пара у сполученні Київ – Харків та 4-а пара сполученням Київ – Дніпро – Запоріжжя (або Красноармійськ), Одеса – Дніпро (сезонний, літній), Одеса — Львів, подовження маршруту поїзда Київ – Запоріжжя до Мелітополя, – зазначив Войцех Балчун.

Крім цього, Войцех Балчун також додав,  що у ПАТ “Укрзалізниця” планують розвивати мережу швидкісного руху, впроваджувати нові маршрути та збільшити інтенсивність руху на вже існуючих.

На сьогодні до парку рухомого складу швидкісних поїздів “Укрзалізниці”, окрім інших, входять лише два міжрегіональні поїзди локомотивної тяги, що складаються з 5 вагонів. Виготовляють такі потяги в Україні на «Крюківському вагонобудівному заводі».