У Вінниці за 2021 рік вдвічі зросли надходження від туристичного збору. ГРАФІКА

10:43
Автор: Vежа

У Вінниці вдвічі зросли надходження від туристичного збору у порівнянні з попереднім роком. Сума за 2021 рік становить 1 мільйон 816 тисяч 934 гривні.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради з посиланням на Олександра Вешелені, директора Департаменту маркетингу міста та туризму.

– Результатом роботи всіх гравців туристичного ринку Вінниці стало збільшення потоку туристів до нашої громади, зокрема тих, які залишаються на ночівлю. Зараз сума надходжень у міський бюджет від туристичного збору перевищує цифри за 2020 рік вдвічі, складаючи 1 816 934 грн, – зазначив Олександр Вешелені звітуючи про підсумки туристичного сезону-2021.

У міській раді зазначають, що у зв’язку з пандемією коронавірусу люди дедалі рідше стали подорожувати. Експерти Всесвітньої туристичної організації вважають, що міжнародний туризм відновиться до “передковідного” рівня у 2024 році або навіть пізніше.

Зауважимо, що у 2019 році надходження від туристичного збору становили понад 2 мільйони гривень. Тоді за пів року Вінниця заробила на туризмі удвічі більше, ніж за весь 2018 рік.

У повідомленні йдеться, що у 2021 році Вінниця розширила свою унікальну туристичну пропозицію, запустивши такі проєкти, як: двоповерховий екскурсійний автобус, ексклюзивне меню з вінницьким гастросимволом – вишнею, оригінальні формати екскурсій, нові активності у садибі Миколи Пирогова, запуск Подільського шляху святого Якова, активізація заходів на Території Sun, аграрна виставка Agro Vinnytsia.

Також цього року у місті впровадили Вінницький стандарт гостинності, підписали меморандум з Національною туристичною організацією України, розробили нову Маркетингову стратегію і провели дослідження туристичної привабливості Вінниці. Крім цього місто презентували на туристичних виставках у Києві та Львові, фестивалі “Мандруй Україною” та міжнародній гастроярмарці “Foire de Dijon” у Франції.

Зазначається, що серед планів 2022 року – завершення реконструкції приміщення та відкриття Туристичного хабу, створення Офісу туризму Вінниці, втілення нових туристичних проєктів та проведення заходів у нових форматах.

Графіка, фото – vmr.gov.ua
Ілюстративне фото – з архіву Vежі

Читайте також: Понад 100 мільйонів гривень на туризмі заробила Вінниця за останні 5 років

Читайте також: Коктейлі Пирогова, найдовша вузькоколійка та Іллінецький кратер: у Вінниці представили 10 оригінальних туристичних продуктів

Читайте також: “Зелені” садиби, крафтове виробництво і подільська кухня: чим Вінниччина може привабити туриста

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.