У Вінниці у перший день 2021 року народились 12 дітей

7:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

У перший день нового, 2021-го, року у Вінниці народились 12 дітей. Більшість з них — хлопчики.

Першого січня у місті народились сім хлопчиків та п’ять дівчаток, повідомляє радіо «Місто над Бугом». Першим о 00:03 у міській лікарні «Центр матері та дитини» народився хлопчик. При народженні зріст дитини був 45 см, а вага — 1570 грам.

Як розповів радіо директор «Центру матері та дитини» Володимир Присяжнюк, стан новонародженого та його матері задовільний.

– Саме в новорічну ніч в «Центрі матері і дитини» перша новонароджена дитинка — це «поспішайка» хлопчик вагою 1570 грам. Завдяки саме новорічним святам пологи пройшли задовільно, стан матері та дитини задовільний. Якщо все буде добре, стан стабілізується, дитинка буде переведена на 2 етап виходжування разом з матір’ю, — зазначив лікар.

Очільник департаменту охорони здоров’я Вінницької міської рад Олександр Шиш розповів, що першого січня у пологовому будинку №1 народилась одна дитина, у пологовому №2 народилося троє дітей, а у «Центрі матері та дитини» вісім новонароджених.

Додають, що у перший день 2020 року у Вінниці народилось сім дітей, а протягом 2020 року в пологових будинках Вінниці на світ з’явились 4744 дитини.

Нагадаємо, що вінничани, у яких на Новий рік та Різдво народяться діти, отримають подарунки від мерії. Дитячий візок та іграшку подарують батькам, у яких діти з’являться на світ у міських пологових будинках першого січня та з 17:00 години 6 січня по 24:00 годину 7 січня.

Читайте також: Вінничани, у яких на Новий рік та Різдво народяться діти, отримають подарунки від мерії

Читайте також: У міськраді привітали родини, в яких народились діти на Різдво і Новий рік. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.