У міськраді привітали родини, в яких народились діти на Різдво і Новий рік. ФОТО

11:39
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Міська рада привітала батьків, чиї діти народилися на Новий рік та Різдво. Батькам подарували дитячі візочки та м’які іграшки. 

Перед початком сьогоднішньої сесії міської ради, Сергій Моргунов та секретар міської ради Павло Яблонський вручили подарунки батькам, які народили дітей на свята, а саме першого, шостого та сьомого січня.

Таких маленьких вінничан, які народилися у перший день нового року, а також з 17 години шостого січня та протягом сьомого січня виявилось 22 – 11 дівчат і стільки ж хлопчиків.

– Ми продовжуємо гарну міську традицію, вітаємо родини, у яких з’явилися дітки у свято Нового року та Різдва Христового. Беззаперечно, для будь-якої родини поява дитини — це велике щастя. Разом із тим можу сказати, що це велика радість для всієї нашої територіальної громади, — зазначив Сергій Моргунов. – Цікаво, що на Новий рік було більше дівчат, а на Різдво навпаки.

Для прикладу, у 2019 році на новорічні та різдвяні свята народились 14 дітей.

Декому з батьків пощастило отримати дитячий візок у подарунок вже вдруге. Як зазначив міський голова, ще у 2015 році на День міста Анастасія Московцева народила доньку й отримала подарунок від міської ради. Цього року, на Різдво, у неї народився вже син.

– Щиро бажаю батькам радості за своїх діточок, щоб вони були здорові, щасливі, щоб всі негаразди обходили ваші сім’ї стороною, а ваші діти були справжніми патріотами України й нашого рідного міста, — додав Сергій Моргунов.

Всі 22 родини отримали дитячі візочки, квіти, м’яких іграшкових ведмедів та квіти.

Фото Миколи Геркалюка