У Вінниці деревам роблять ін’єкції, щоб врятувати від шкідників. ФОТО

13:44
Автор: Vежа
Become a Patron!

За допомогою спеціальних ін’єкцій вінницькі комунальники намагаються вберегти каштани і клени від шкідників. 

Про це йдеться на сторінці комунального підприємства “Вінницязеленбуд”. Головним шкідником для кінського каштану та деяких видів клену вважають каштанову міль. 

Шкідники живуть і харчуються всередині листя, що призводить до знищення листяного покриву дерев і завдає їм істотної шкоди. Пошкоджені крони не забезпечують дереву накопичення поживних елементів, дерева слабо розпускаються навесні, окремі гілки висихають, зелені насадження гинуть, – йдеться на сторінці “Зеленбуду”. 

“Єдиним ефективним” способом захисту дерев комунальники називають ін’єкції біологічного препарату Актарофіт Е18. Такі ін’єкції вводяться безпосередньо в стовбур дерева. Препарат призначений для захисту від різних видів лускокрилих шкідників: совки, молі, листовійки, п’ядуна, білявки та інших. В повідомленні також йдеться про те, що такий спосіб боротьби зі шкідниками цілком безпечний для людей, тварин та самого дерева. 

– Відповідно до технології влаштовуються дві обробки: перша – кінець квітня або перша декада травня; друга – кінець серпня. В деревах робляться отвори, в які вводиться препарат. Введений препарат, який пригнічує розвиток яєць молі, поступово розходиться по дереву, потрапляє в тканину листя, роблячи їх неїстівними і дає ефективну дію проти лускокрилих шкідників.

Після введення ін’єкції отвір в стовбурі дерева закривають спеціальною речовиною, а пізніше використовують повторно для наступних ін’єкцій. 

Фото: Вінницязеленбуд

 

Читайте також: Під час Дня Європи на Соборній впало дерево. ФОТО

Читайте також: Їстівні каштани та “дідусь” фонтану “Рошен”: вінницький парк показали з іншого ракурсу під час оригінальної екскурсії. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.