У Стадниці облаштували близько 1500 метрів мережі водопроводу

13:25
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У селі Стадниця триває прокладання мережі водопроводу. Наразі вже влаштовано близько 1500 метрів мережі із запланованих 1610. Роботи планується завершити до середини листопада.

Як повідомляє Вінницька міська рада, у Стадниці прокладають транзитну лінію водопроводу від артезіанської свердловини №2 до свердловини №1 для покращення водопостачання.

Як розповів заступник директора департаменту міського господарства Вінницької міської ради Олександр Зімбовський, у селі трубу водопроводу поліетиленова (діаметром 90 мм) влаштовують на вулиці Б. Хмельницького, частково на вулицях Вишнева та Ярова.

Загальна протяжність мережі водопроводу, яку заплановано прокласти, складає 1610 метрів. Також проєктом передбачено встановлення на свердловині №2 нового насосного обладнання, – додав Олександр Зімбовський.

Роботи планують завершити до середини листопада.

У міськраді нагадують, що за результатами щорічного всеукраїнського муніципального опитування, яке цьогоріч проводив Міжнародний республіканський інститут (IRI), Вінниця – серед лідерів по якості надання послуги централізованого водопостачання.

Фото – https://www.vmr.gov.ua

Читайте також: Оновлюють огорожу та висаджують рослини: на Вінниччині триває реконструкція території Палацу Потоцьких. ФОТО

Читайте також: Вінницю всьоме визнали найкомфортнішим містом України

Читайте також: На Могилів-Подільському мосту, який капітально ремонтують, відкрили рух транспорту в один бік

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.