На Могилів-Подільському мосту, який капітально ремонтують, відкрили рух транспорту в один бік

11:11
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Могилів-Подільському мосту, який є частиною траси міжнародного значення М-21, і який наразі капітально ремонтують, відкрили рух транспорту в один бік.

Як повідомили на фейсбук-сторінці групи компаній “Автострада”, йдеться про міст, через річку Немия, що розташований на межі міста Могилів-Подільський та села Немія.

Наразі на стороні у напрямку Могилева-Подільського повністю укладено асфальтобетонне покриття та відкрито рух транспорту. Також влаштовано нову монолітну накладну плиту, встановлено деформаційні шви та облаштовано гідроізоляцію. Проєктом передбачено розширення проїзної частини мосту з 6,4 м до 8 м, йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що поряд триває будівництво пішохідного мосту з нуля.

Наразі на мосту влаштували монолітні залізобетонні опори, змонтували металеву прогонову будову довжиною 30 м, змонтували дві з чотирьох залізобетонних балок прогонової будови та встановили плити. Крім цього завершили влаштування підпірної стінки на підході до пішохідного мосту з боку с. Немія.

На об’єкті тривають роботи з монтажу та демонтажу опалубки для подальшого бетонування консольної частини автомобільного мосту, армування та монтажу опалубки підпірної стінки, монтажу перильного огородження пішохідного мосту. Увесь комплекс робіт на обох мостах плануємо завершити до кінця листопада, – повідомили в групі компаній. 

Фото – Autostrada.tradegroup

Читайте також: На Вінниччині капітально ремонтують міст, якому понад 80 років. ФОТО

Читайте також: Які дороги та мости ремонтуватимуть цьогоріч на Вінниччині. ПЕРЕЛІК

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.