Вінницю всьоме визнали найкомфортнішим містом України

10:55
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні спільно з Соціологічною групою “Рейтинг” здійснили сьоме всеукраїнське муніципальне опитування у 24 містах країни. За його результатами Вінниця всьоме поспіль отримала статус найкомфортнішого міста. 

Про це йдеться в результатах дослідження.

Так, за результатами Індексу задоволеністю якістю 22 сфер та послуг у містах рейтинг вкотре очолила Вінниця з результатом 3,6 бала (з 5 можливих). Далі в рейтингу розташувались Луцьк, Івано-Франківськ, Чернігів, Хмельницький та Маріуполь (по 3,3 бала в кожного).

Найнижчі позиції в рейтингу посіли Херсон (2,7 бала), Чернівці (2,8 бала) та Миколаїв (2,8 бала).

Так, серед означених 22 сфер та послуг Вінниця покращила індекс задоволеності збором сміття, вуличним освітленням, дворами і прибудинковими територіями, базарами і закладами торгівлі, доступом для людей з інвалідністю, дитячими садками, спортивними закладами, медичними закладами, парками та скверами, екологією, розвитком промисловості та поліцією. Погіршився індекс задоволеністю послугою опалення. В решті сфер та послуг індекс не змінився.

Крім цього, за даними дослідження за індексом емоційного сприйняття міста, Вінниця отримала 1,8 бала з 2 за оцінкою краси та 1,6 бала з 2 за доглянутістю.

Цікаво, що при цьому рівнем схвалення діяльності місцевої влади Вінниця посідає п’яте місце – 75% підтримують діяльність міської ради, 78% – міського голови. Також 74% респондентів з Вінниці вважають, що справи у місті йдуть у правильному напрямку, 15% – що у неправильному.

 

Графіка – iri.org.ua

Читайте також: Вінниця посіла сьоме місце за Індексом конкурентоспроможності міст

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.