У міській раді грошима та подяками привітали кращих вінницьких студентів

17:21
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Виконавчий комітет Вінницької міської ради сьогодні, 16 листопада, нагородив кращих студентів навчальних закладів міста. ПРиурочили це до міжнародного Дня студента, що відзначається 17 листопада. 

Секретар міської ради Павло Яблонський та заступниця міського голови Галина Якубович привітали вінницьких студентів та вручили їм подяки, квіти, а також грошові премії за старанне навчання та активну участь в житті навчальних закладів.

Загалом, кращих студентів, яких нагородили у міськраді, виявилось 15 осіб.

Павло Яблонський також передав вітання від імені міського голови Сергія Моргунова, який саме перебуває у відрядженні.

  • Від себе можу сказати, що це, мабуть, найкращі роки в житті кожної людини. Тому я хочу вам побажати гарно здавати іспити, заліки, сесії, щоб ці роки дійсно були незабутніми і найголовніше – ми всі прагнемо, щоб ви залишилися у нашому місті і робили його комфортнішим та більш європейським. Ще раз зі святом і бажаю гарно відсвяткувати!

VежA поспілкувалася зі студентами аби зрозуміти, що потрібно робити, аби опинитися серед кращих.

  • Я активно беру участь в житті університету та міста, відвідую кожен захід. Також я відмінниця, навчаюсь на третьому курсі Вінницького фінансово-економічного університету. Поєднувати все не важко, я ще зі школи навчалась відмінно і продовжую далі, – розповіла Анастасія Ніколайчук.

  •  Я вже два роки голова студентської ради гуртожитка, я беру активну участь в житті коледжу і зазвичай я перша даю певні поштовхи, аби влаштовувались різні концерти, заходи та інше. Я це люблю. Сьогоднішню відзнаку я отримала за активну участь у громадських подіях: брала участь у забігу, велопрогулянці і я голова студентської ради у коледжі. Раніше я вже отримувала подібну відзнаку, не від міського голови, але за активну участь у громадській діяльності, – розповіла Надія Слободянюк.

Дівчина також розповіла, що для неї День студента – це особливе свято вже протягом чотирьох останніх років і Надія відзначатиме його на рівні із власним днем народження.

Нагадаємо, що завтра, 17 листопада, своєрідний подарунок вінницьким студентам зробили у транспортній компанії – протягом дня, при пред’явленні студентського посвідчення, проїзд у муніципальному транспорті безкоштовний.