× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Стелу біля літака на площі Могилка продовжують монтувати. ФОТОРЕПОРТАЖ

16:57
Автор: Андрій Качор

Останніми днями вінничани викладають в мережу фотографії з площі Могилка, де продовжують облаштовувати скульптурну композицію та територію навколо.

Деякі вінничани скаржаться, що в деяких місцях композиція, а зокрема головна біла стела, виглядає неоковирно, видно проміжки між конструкціями та критикують сам матеріал, з якого створена інсталяція.

Vежа побувала на площі сьогодні аби пересвідчитися, чи справді композиція виконана неякісно. На місці ми застали кількох працівників, які саме продовжували виконувати роботи біля літака.

На наше запитання чоловіки відповіли, що поки зарано говорити про кінцевий результат, адже роботи ще тривають. Так, робітники розбивали частину бетонного покриття біля літака відбійними молотками. За їхніми словами це робиться для того, аби встановити головну білу стелу з написом та тризубом максимально щільно до металевих конструкцій. Працівники запевнили, що цю роботу мають завершити до кінця дня.

Водночас, поки стела була не на своєму “законному” місці, нам вдалося роздивитися в розрізі матеріал, з якого вона зроблена. Матеріал нагадує пластик або ж спеціальне волокно – він справді досить гнучкий і не справляє враження надміцного. Саме щодо міцності стели у деяких вінничан виникали побоювання.

Нагадаємо, що реконструкція площі Могилка розпочалася восени 2016 року: тоді окрім масштабних ремонтних робіт на самій площі, відправили на реставрацію і сам літак. Наразі літак встановлено на скульптурну композицію під назвою “Слід”, на площі влаштовано “сухий” фонтан, встановлені лавки та різноманітні декоративні інсталяції в єдиному стилі.

Фото Андрія Завертаного

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.