#Sheva_204: в Україні обирають кращий пам’ятник Шевченку до дня народження Кобзаря. ГОЛОСУВАННЯ

14:26
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

До дня народження Тараса Шевченка, яке весь світ відзначатиме 9 березня, започаткували всеукраїнське голосування з вибору кращого пам’ятника Кобзарю. Наразі Вінниця – абсолютний лідер голосування. А за селфі з Шевченком можна отримати ще й подарунок. 

Ідея належить Арт-групі «Творчий Кременчук» та активістам #Adapter. Щоб визначити найкращий пам’ятник Тарасу Шевченку серед усіх обласних центрів країни необхідно проголосувати ТУТ.

Зауважимо, що проголосувати можна лише за один пам’ятник. Вінницю представляє композиція, яка розташована на Музейній площі. До речі, станом на ранок 30 січня вінницький меморіал Шевченку – абсолютний лідер голосування з 76% голосів. Водночас, серед усіх міст, представлених у голосуванні, лише назва нашого міста написана російською мовою.

Окрім цього, у період з 1 лютого до 1 березня також варто зробити фото чи селфі біля пам’ятника Тарасу Шевченку у своєму місті чи селі. За тим ці світлини необхідно буде опублікувати на своїй сторінці у Facebook з хештегами #Sheva_204 #Таras #Kobzar_2018 та не забути дописати назву міста чи села.

Організатори зазначають, що автори тих світлин, які зберуть найбільшу кількість “лайків”, отримають спеціальний приз.

Нагадаємо, що цього року відзначатимемо 204 роки з дня народження українського Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.