Нові дати концертів, які перенесені у зв’язку з карантином у Вінниці

12:39
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Карантин вносить свої корективи в усі публічні заходи, зокрема й в анонсовані нами концерти, що найближчим часом мали відбутися у Вінниці.

Назви гуртів, які мали б виступати у березні у Вінниці, ми напишемо нижче із зазначенням нової дати виступу:

“Morphine Suffering”, бар “Beefeater” – завтрашній концерт гурту скасований, з вінницькими квитками можна потрапити на концерт гурту у Львові (4/04) та Києві (11/04). Бажаючі можуть повернути квиток та отримати гроші назад. Організатори обіцяли надіслати листи з деталями всім власникам квитків.

“O.Torvald” –  13 травня, “Beef Eater”,  Усі придбані квитки залишаються дійсними, та не повертаються.

“Один в каное” – 12 червня, Будинок офіцерів.

“Бумбокс” – 5 квітня, Будинок офіцерів.

Виступ Антіна Мухарського у Червоному Цепеліні, який мав відбутися 3 квітня, переноситься, але поки не відомо на яку дату.

Усі придбані квитки залишаються дійсними.

Це список гуртів, які були анонсовані безпосередньо нами та які були призначення на період, що згодом підпав під карантин (12 березня – 3 квітня). Щодо перенесення інших концертів у Вінниці звертайтеся до організаторів або на фейсбук-сторінки заходів.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні оголосили карантин, аби не допустити поширення коронавірусної інфекції. З 17 березня Україна повністю обмежила авіасполучення з іншими країнами.

У Вінниці припинили навчання у закладах освіти та гуртках. Тимчасове обмеження відвідувачів запровадили у Прозорих офісах, поліклініках, Управлінні патрульної поліції, комунальних закладах, зачиняють кінотеатри, зоопарк, музеї, ТРЦ, ресторани, скасовують концерти тощо.

Мерія Вінниці закликає вінничан утриматися від самостійних походів до лікарень та поліклінік, а натомість за необхідності викликати сімейного лікаря додому. У випадку, якщо сімейні лікарі або “швидка” відмовляється прибути додому – звертатися на “гарячу лінію” 1560.

З 18 березня Уряд заборонив пасажирські перевезення в Україні на час карантину.

Також Верховна Рада ухвалила проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Зокрема ним передбачаються штрафи до 51 тисячі гривень і навіть позбавлення волі за порушення карантину.