Уряд заборонив пасажирські перевезення в Україні на час карантину

9:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

В Україні обмежать пасажирські перевезення на території держави, щоб запобігти поширенню коронавірусної інфекції. Таке рішення прийняв Кабінет Міністрів. 

На сайті Уряду повідомляють, що з 18 березня по 3 квітня введено заборону залізничного, авіа- та автобусного міжміських та міжобласних пасажирських перевезень, а у Києві, Харкові та Дніпрі – ще й роботу метрополітенів. Зокрема, заборонено:

– на всій території України регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні;

– перевезення понад 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

– З 18 березня і до прийняття окремого рішення заборонено перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішніх сполучень (приміському, міському, регіональному та дальньому).

Однак, додають, що «Укрзалізниці» дозволено здійснювати окремі пасажирські рейси у внутрішньому залізничному сполученні. Рішення щодо них прийматиметься в кожному окремому випадку за погодженням з Мінінфраструктури та МОЗ або за погодженням Мінінфраструктури, МЗС та Держприкордонслужбою, якщо це міжнародні залізничні сполучення.

У рішенні Уряду також вказано, що з 17 березня в Україні заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Дозволено лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Заклади громадського харчування, ТРЦ, інші заклади розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади культури повинні тимчасово припинити свою роботу. Дозволено надавати послуги з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Водночас дозволено торгівлю продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Також можна здійснювати банківську та страхову діяльність.

Міністерству охорони здоров’я доручено тимчасово припинити планову госпіталізацію та планові операції, крім невідкладних та термінових. Крім того, максимально підготувати та перепрофілювати медичні заклади для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.

Контроль за виконанням даної постанови Уряду покладено на МВС та Національну поліцію. Органам влади, підприємствам та організаціям рекомендовано забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості – також роботи в режимі онлайн.

Читайте також: Коронавірус дістався столиці: МОЗ повідомляє про ще два випадки інфікування

Читайте також: Вінницька міська рада створила Telegram-канал для інформування про коронавірус

Читайте також: Закрити ТРЦ, ресторани, ринки та готелі: у Вінниці посилюють карантин

Читайте також: Штраф до 85 тисяч загрожуватиме закладам, які не припинять роботу на період карантину, – поліція

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.