Цієї весни до Вінниці приїде “O.Torvald” та “Один в Каное”

10:32
Автор: Олеся Яненко

Оновлено: 6 Березня 2020, в 18:54

Вже за кілька місяців у Вінниці відбудуться концерти двох відомих гуртів  – драйвових «O.Torvald» та мрійливих “Один в Каное”. Перші приїдуть з презентацією нового альбому, другі – аби разом відсвяткувати десятиріччя від створення гурту.

29 березня гурт «O.Torvald» виступатиме у вінницькому клубі “Feride Plaza”, які після творчої відпустки представлять місту свій сьомий альбом «Diller Kaifu» та познайомлять з новою учасницею “оторвою Hebi”.  Гурт вже гучно презентував альбом у Києві, Харкові, Дніпрі та Львові і тепер дасть концерт і у Вінниці.

– Кожен концерт – це божевільна енергетика, взаємодія з аудиторією і справжній рок-н-рол, якого так мало останнім часом, – йдеться в анонсі концерту. – Готуйтеся до приємного болю в ногах, адже на місці не встоїть навіть сноб!

Концерт гурту «O.Torvald» розпочнеться 29 березня, о 19:00, у вінницькому клубі “Feride Plaza”. Квитки можна придбати за ЦИМ посиланням, ціна – від 190 до 290 гривень.

Також, 3 квітня у Будинку офіцерів відбудеться концерту гурту “сучасної української лірики” “Один в Каное”, які приїдуть до нашого міста в рамках всеукраїнського туру. Гурт існує з 2010 року, відтак цьогоріч музиканти святкують 10 років своєї творчості.

– Їхня щирість струмує у ліриці та мінімалістичному звучанні, – йдеться на фейсбук-сторінці події. – Вони стали феноменом української сцени, пройшовши шлях від аматорських записів на диктофон до повних залів без продюсерів та промо. «Один в каное» у 2020 році вирушає у великий всеукраїнський тур, присвячений десятиріччю гурту!

«Один в каное» було засноване у 2010-му році у Львові. З того часу музиканти встигли побувати з сольними концертами у більшості великих українських міст, виступали у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Польщі, брали участь у багатьох фестивалях. Зараз до складу колективу входять вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та барабанщик Ігор Дзіковський.

У 2019 році «Один в каное» представив перший офіційний кліп на пісню «У мене немає дому», який став надпопулярним та набрав більш, ніж 4 мільйони переглядів на YouTube.

Концерт гурту “Один в Каное” розпочнеться 3 квітня, о 19:00, у вінницькому Будинку офіцерів (вулиця Коцюбинського, 37). Квитки можна придбати ТУТ, їх ціна варіюється від 250 – 490 гривень.