Карантин: Україна повністю обмежить авіасполучення з іншими країнами

21:06
Автор: Vежа
Become a Patron!

З 17 березня Україна повністю обмежує пасажирське авіасполучення з іншими країнами у зв’язку з пандемією коронавірусу Covid-19. 

Про це повідомляє BBC з посиланням на виступ спікера українського парламенту Дмитра Разумкова в ефірі одного з телеканалів.

“Щодо пасажирського сполучення – 17 березня, з 00 годин воно буде повністю обмежене”, – повідомив спікер Верховної Ради.

Як передає BBC, “телеведучі кілька разів уточнили, що саме має на увазі пан Разумков, і він повторив, що йдеться лише про обмеження авіасполучення.

“Пасажирського авіасполучення – повністю. Якщо ми говоримо для суходолу та морського, в першу чергу, суходолу, то наші громадяни будуть мати можливість повертатися на територію нашої держави”.

На запитання про те, як до країни повернутися людям, які не встигнуть зробити цього до 17 березня, пан Разумков відповів: “Думаю, що авіаційний транспорт не є єдиним, і я думаю, що будуть інші механізми повернення громадян. Однак, виїжджати за територію нашої держави громадяни України не зможуть”, – повідомляє інформагенство.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про рішення української влади повністю закрити кордон для іноземців на два тижні.