Не збивайте велосипедиста: у Вінниці ставлять додаткові знаки для водіїв “двоколісних”. ФОТО

20:03
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Для вінницьких велосипедистів почали встановлювати спеціальні знаки, які підкажуть, де краще переходити дорогу пішки. Перші інформаційні покажчики вже з’явились по вулиці Келецькій. 

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів керівник розвитку велоінфраструктури Вінниці Андрій Сорокін. У своєму дописі він зазначає, що ці інформаційні знаки попереджають велосипедиста про необхідність спішившись перейти пішохідний перехід. У подальшому вони будуть з’являтися на усіх небезпечних ділянках перетину велодоріжок з проїжджою частиною.

  • Необхідність встановлення таких інформаційних знаків викликана небезпекою переїзду пішохідних переходів велосипедистами як для пішоходів, так і для самих велосипедистів. Велика кількість велосипедистів нехтує правилами дорожнього руху (зокрема, забороною переїзду пішохідного переходу без наявності розмітки 1.15). Розробили таку інформаційну табличку, як один із засобів впливу на велосипедистів, щоб вони дотримувались правил дорожнього руху, – розповів Vежі Андрій Сорокін.

На першому етапі планують встановити 40 таких знаків, а далі – за необхідності. Наразі перші таблички встановили на перехресті вул. Данила Галицького та вул. Келецької.