Наступного року ще в трьох школах Вінниці мають осучаснити спортивні майданчики. ФОТО

10:51
Автор: Андрій Качор

У проект бюджету Вінниці на 2018 рік планується закласти кошти на оновлення спортивних майданчиків щонайменше у трьох школах міста.

Про це сьогодні, під час виїзної наради розповів міський голова Вінниці Сергій Моргунов. Зі слів мера, ідеться про школи №20, №6 та №15.

  • Готуємо таку пропозицію до бюджету на наступний рік. Але ще будемо дивитися на фінансові можливості міста, плануємо також залучати інвесторів, аби в нас зявилися майданчики як тут, – сказав Моргунов, перебуваючи на спортивному ядрі школи-гімназії №30, що на вул. Стрілецькій.

Відповідаючи на запитання журналістів Моргунов зазначив, що для інвесторів важливо брати участь в подібних проектах, адже це не лише питання авторитету та елемент реклами, але й важливо для майбутніх інвестиційних угод з містом.

Мер Вінниці нагадав, що з 2011 року у Вінниці так чи інакше оновлено 28 спортивних майданчиків у 36-школах міста. На реконструкцію спортивного ядра школи-гімназії №30 було виділено близько 5 мільйонів гривень. Як зараз виглядає спортивне ядро – дивіться у фоторепортажі Андрія Завертаного.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.