На Ладижинській ТЕС внаслідок витоку газу постраждали чотири людини

21:38
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Ладижинській ТЕС, що на Вінниччині, під час запуску котла стався витік газу, який спалахнув. Як наслідок, четверо робітників ТЕС отримали тілесні ушкодження.

Про це повідомляється на сайті ГУНП у Вінницькій області.

– 5 травня близько 18.30 до поліції надійшла інформація про те, що на території Ладижинської ТЕС під час запуску котла стався витік газу, який спалахнув. Внаслідок цього четверо робітників отримали тілесні ушкодження та госпіталізовані до лікарняних закладів.

Наразі теплоелектростанція працює в звичному режимі. На місці події слідчо-оперативна група поліції з’ясовує усі обставини події, – повідомляють у поліції.

На питання до публікації на фейсбук-сторінці поліції Вінницької області також повідомляється, що госпіталізовані отримали опіки різного ступеню важкості.

Зазначимо, що раніше на Ладижинській ТЕС повідомляли, що 5 травня, о 00:06, енергетики ДТЕК Ладижинської ТЕС були вимушені вивести в ремонт енергоблок №1. Причиною зупинки був свищ на водяному економайзері, нитка Б. Для запобігання утворення нових пошкоджень прийняли рішення про виведення енергоблоку в аварійний ремонт.

Енергетики мали почати проводити підготовку обладнання для ремонтних робіт. Вказувалось, що відключення блоку №1 не вплинуло на енергозабезпечення та водопостачання регіону та міста.

Також в публікації вказали, що енергетики усунули всі зауваження та сьогодні ж, 5 травня, о 14:40, перевели енергоблок №1 в резерв, де очікує на підключення до мережі.

– Для компенсації потужності в енергосистемі енергетики ДТЕК Ладижинської ТЕС сьогодні о 21:10 підключили в мережу енергоблок № 2. Наразі ДТЕК Ладижинська ТЕС несе навантаження в об’єднаній енергосистемі України загальною потужністю 210 МВт, – йшлося в публікації.

Фото з архіву