× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Літак на площі Могилка від екстремалів захистили сіткою. ФОТО

16:44
Автор: Дар'я Гоц

На площі Могилка й досі тривають роботи з реконструкції: наразі навколо площі нанесли дорожню розмітку та встановили своєрідний захист на постаменті літака від відчайдушних вінничан, які спробують на нього залізти. 

Наприкінці жовтня на площу Могилка повернувся літак, для нього змонтували новий постамент, що має назву “Слід” і символізує інверсійний слід від літака, що здіймається в небо.

Читайте також: Лишаючи білий слід: на площі Могилка монтують літак на новий постамент

Тепер, аби екстремали не пробували вилізти на постамент, в окремих місцях робітники натягнули сітку. Щоправда, її встановили тимчасово, адже наступного року постамент мають додатково обшити і тоді дістатись до літака буде неможливо.

На постаменті також вивісили попередження, що забиратися на встановлену металоконструкцію літака суворо заборонено і за це адміністрація може оштрафувати на 500 гривень. Щоправда, не вказано яка саме адміністрація має такі повноваження.

Нагадаємо, що вартість робіт з реконструкції постаменту літака МІГ-15 – близько 9 мільйонів гривень.

До речі, за планами міської влади, на площі Могилка цієї осені займуться озелененням території – висадять 18 кленів та самшит.

Нагадаємо, що роботи з благоустрою також продовжуються на третій черзі проспекту Космонавтів, де робітники висаджують молоді клени.

За словами директора департаменту капітального будівництва Ігоря Кравця, 80 нових дерев мають з’явитися на проспекті вже до кінця наступного тижня.

Фото Ольги Мірошниченко

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.