Лікарка з Калинівки увійшла до суперфіналу медичного талант-шоу

8:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

Лікарка з Калинівки Іванна Проценко взяла участь у медичному талант-шоу “DERMx Factor” і стала учасницею суперфіналу цього конкурсу.

Про це повідомили на сайті видання “Калинівка.City”. Там зазначили, що у шоу DERMx Factor взяли участь більше ста молодих лікарів-практиків з усієї України, які працюють у дерматології та дотичних до неї галузях.

Серед 30 лікарів, які пройшли у телечастину програми, була й лікарка дерматовенеролог і подолог з Калинівки.

Зазначається, що Іванна Проценко успішно подолала два етапи шоу, у яких чудово проявила свої теоретичні та практичні навички у дерматології та увійшла до сімки суперфіналістів.

Зауважимо, що на останньому етапі конкурсу лікарка виступала з доповіддю на тему: “Подологія у практиці лікаря-дерматовенеролога”.

Про шоу я дізналася завдяки медичній освітній платформі, яку я використовую для постійної самоосвіти, розповіла лікарка-дерматовенеролог та суперфіналістка шоу Іванна Проценко. Мене, як і багатьох інших молодих лікарів, запросили спробувати свої сили у цьому проєкті. Принцип, який лежить в основі “DERMx Factor”, чимось подібний до популярних українських талант-шоу: спершу був тренувальний табір, де ми виконували фахові випробування, потім ще два раунди, за результатами яких мені й вдалося увійти до фінальної сімки. Взагалі, мені дуже імпонує формат цього проєкту, адже він цікавий не лише для практикуючих лікарів, але й для пацієнтів, які мають змогу дізнатись більше про медицину.

Тепер переможця талант-шоу обирають за результатами онлайн-голосування, яке відбувається на сайті проєкту. Голосування триває до 17:00 години 17 грудня включно. Іванна Проценко  №6 у списку для голосування.

 

 

Фото – facebook.com/dermatologprocenko
Скриншоти – dermx.info 

Читайте також: Серед переможців всеукраїнського конкурсу “Учитель року” – двоє вчителів з Вінниччини

Читайте також: Вінницькі танцівники з синдромом Дауна та дитячий рок-гурт здобули підтримку суддів “Україна має талант”. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.