Вінницькі танцівники з синдромом Дауна та дитячий рок-гурт здобули підтримку суддів “Україна має талант”. ВІДЕО

15:36
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницькі танцюристи з синдромом Дауна Марія Гнатик та Іван Кондратюк отримали підтримку всіх чотирьох суддів телевізійного шоу “Україна має талант”. Також чотири “так” від журі отримав дитячий рок-гурт з Вінниці “CONTRA BASS”.

Напередодні, 11 грудня, в ефір вийшов 8 випуск чергового сезону телевізійного талант-шоу “Україна має талант”. Серед учасників відбору були також два вінницькі колективи: танцюристи Марія Гнатик та Іван Кондратюк, а також дитячий рок-квартет “Contra Bass”.

Як розповіли танцюристи перед початком виступу, бальними танцями вони займаються протягом останніх чотирьох років. Нагадаємо, в серпні Марія Гнатик отримала “бронзу” на перших Спеціальних Олімпійських Іграх. Згодом дівчинку відзначили у міській раді. Марія Гнатик та Іван Кондратюк – єдина в Україні пара підлітків з синдромом Дауна, які пройшли відбірковий етап та увійшли в сотню учасників Олімпіади. Більше про їхню підготовку до змагань читайте за ЦИМ посиланням.

Щодо гурту “Contra Bass”, то 3 з 4 учасників колективу – родичі. Соліст Андрій згодом доєднався до колективу. “Кістяк” же гурту, по суті, створили юна барабанщиця Поліна та її брат-гітарист Гліб. Також до колективу доєднався їхній двоюрідний брат, теж Андрій, який в гурті грає на бас-гітарі. Натхненником гурту став їхній батько Михайло. Діти кажуть, що зростали на творчості таких відомих колективів, як “Metallica”, “AC/DC” і “Black Sabbath”. Також серед улюблених гуртів називають “Nirvana” та “Guns N’ Roses”.

Учасники отримали підтримку суддів шоу, але для подальшої участі в проєкті дітям потрібна також підтримка глядачів. Відтак, улюблених виконавців можна підтримати в чатботах у Telegram за ЦИМ посиланням, а також у Viber – ТУТ.

“Україна має талант” — талант-шоу на телеканалі СТБ, започатковане 2009 року; з тої пори вийшло дев’ять сезонів шоу. Дочірній проєкт британської телепередачі Саймона Коуела “Британія має талант” (англ. Britain’s Got Talent). Восьмий і дев’ятий сезони програми мали назву “Україна має талант. Діти” та були присвячені творчості дітей. 16 квітня року канал СТБ повідомив, що проєкт повертається в етер та оголосив кастинг. З осені в етері 10-ий сезон проєкту на честь “30-річчя Незалежності України”. Протягом перших шести сезонів ведучою проєкту була Оксана Марченко, дружина проросійського політика, якому нещодавно оголосили підозру в держзраді, Віктора Медведчука. 

Фото – з Facebook-сторінки “Україна має талант”, відео – з YouTube-каналу шоу

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.