Футболісти вінницької обласної дитячої спортшколи “Нива” виграли на міжнародних змаганнях у Болгарії

12:40

Футболісти вінницької обласної дитячої спортшколи “Нива” перемогли у змаганнях, які нещодавно відбулись у Болгарії. Зокрема, юні спортсмени вийшли у фінал змагань, перемігши п’ять команд з загальною різницею 21:0.

Як повідомляє вінницький футбольний клуб “Нива” у Facebook, загалом, у змаганнях взяли участь 24 команди із Молдови, Сербії, Північної Македонії, Румунії, України та Болгарії. Учасниками були й вихованці Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи “Нива” (2011 року народження).

На груповому етапі вінницькі “нивівці” переграли “Реал” (Ніш, Сербія) – 2:0, “Зімбру-2” (Кишинів, Молдова) – 2:0 і “Дунав” (Русе, Болгарія) – 1:0.

У чвертьфіналі юні футболісти здолали “Звездичку” (Бургас, Болгарія) – 4:0, а вже в півфіналі – ФК “Парк” (Скоп’є, Північна Македонія) з рахунком 4:0.

У фіналі “нивівці” змогли “розгромити” “Зімбру” (Кишинів, Молдова) – 5:2.

Зазначено, що “бронзу” турніру здобула інша молдовська команда “Раду Ребея” (Кишинів). У поєдинку за третє місце вона переграла ФК “Парк” (Скоп’є, Північна Македонія) з рахунком 2:1. Повні підсумки турніру “Utmost- Black Sea Cup Nesebar” можна подивитись ТУТ.

Фото з Facebook-сторінки вінницького футбольного клубу “Нива”