Вінничанин Матвій Іщенко виборов першість на дитячому турнірі з боротьби у Польщі

14:35
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Юний вінницький спортсмен Матвій Іщенко виборов першість у своїй ваговій категорії на дитячому турнірі з греко-римської боротьби у Польщі. У змаганнях брали участь майже 200 учасників з п’яти країн світу.

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради, 11-річний Матвій Іщенко – вихованець міської дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця». Хлопчик займається греко-римською боротьбою з семи років.

– Цьогоріч Матвій показав значний підйом у цьому виді спорту та гарні результати. Спортсмен отримав золото у дитячому турнірі з греко-римської боротьби. Змагання проходили у польському містечку Хелм, куди Матвій евакуювався з мамою.

…Матвій неодноразово ставав чемпіоном та призером на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. За ці майже 3 місяці він весь час активно тренується та представляє Україну на спортивній арені, виборюючи медалі. До цього турніру борець посів друге місце на чемпіонаті Варшави та третє – на чемпіонаті Польщі у своїй ваговій категорії – цитують тренера-викладача МКДЮСШ “ВІННИЦЯ” В’ячеслава Орлюка.

Фото з сайту ВМР