Учні Вінницької дитячої музичної школи перемогли на Міжнародному музичному конкурсі “Talents of the world”

10:51
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Нещодавно троє учнів Вінницької дитячої музичної школи №2 посіли перші місця на IV Міжнародному музичному конкурсі “Talents of the world”.

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради, троє юних музикантів посіли перші місця у різних номінаціях.

Так, Богдан Довганюк посів І місце в номінації духових та ударних інструментів. Він прийшов у музичну школу ще у семирічному віці. Учень шостого класу неодноразово здобував перемоги на престижних конкурсах виконавців на духових інструментах.

У номінації народних інструментів І місце виборола учениця 6-го класу Світлана Піскова, яка у минулі роки отримувала стипендію мера міста. Лауреатка Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів навіть на літніх канікулах продовжує розвивати музичний талант та здобувати перемоги на престижних конкурсах.

Шестикласниця Катерина Кравчук посіла І місце в номінації народних інструментів. Донедавна отримувала стипендію міської ради й наразі робить усе можливе, щоб знову бути серед тих, хто на неї заслуговує.

Фото – https://www.vmr.gov.ua/

Читайте також: Вихованці Вінницької дитячої музичної школи Максим Лендя та Лада Белінська перемогли у міжнародних конкурсах

Читайте також: Випускник Вінницької дитячої музичної школи отримані з конкурсів гроші віддав дітям, переселенцям та ЗСУ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.