Вінницькі спортсмени на Кубку світу зі спортивної акробатики вибороли “золото”

15:24
Become a Patron!

Вінницькі спортсмени взяли участь у змаганнях на Кубок світу зі спортивної акробатики Rzeszów FIG Acro World Cup та в міжнародному турнірі зі спортивної акробатики серед різних вікових груп Rzeszów International Acro Cup. Відбулися змагання у польському місті Жешув.

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради, у складі національної Збірної виступали спортсмени Данило Стецюк та Богдан Пограничний з Вінниці. Чоловіча пара здобула перше місце й акробати стали абсолютними чемпіонами Кубка світу.

Підготовкою до змагань займалися заслужені тренери України Юрій Голяк та Галина Ковальчук. Вже у липні ця чоловіча пара виступатиме на Всесвітніх іграх у Сполучених Штатах Америки.

У міжнародному турнірі зі спортивної акробатики, який відбувався одночасно у Жешуві, серед різних вікових груп участь перемогу здобула жіноча пара – Рузанна Вечерук та Ангеліна Чернявська. Вікова категорія 13-19 років. Тренують спортсменок Галина Ковальчук, Юрій Голяк та Лариса Совик.

Взяла участь у змаганнях також жіноча група з Вінниці – Каріна Островська, Еліна Козачанська та Аліна Пугач. Тренерами спортсменок є Юрій Голяк та Галина Ковальчук.

Друге місце у турнірі, вікова категорія 12-18 років, здобули Ніка Хасанова та Валерія Лагуш. П’яте місце посіла жіноча група Анна Мериндя, Аліна Коваль та Вікторія Ткач. Тренує спортсменок Людмила Малініна.

Акробати – вихованці Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи із складно-координаційних видів спорту. Втім, комітет по фізичній культурі та спорту міської ради допомагає вінницьким спортсменам з виїздами на змагання, заохочує їх стипендіями та цінними подарунками, – говорить голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Вінницький спортсмен Іван Чупринко став чемпіоном світу з жиму лежачи

Читайте також: Вінничанин Матвій Іщенко виборов першість на дитячому турнірі з боротьби у Польщі

Читайте також: Вінничанин Сергій Совко увійшов до трійки лідерів Кубку Світу з веслувального слалому

Читайте також: У Вінниці діти вимушених переселенців можуть безкоштовно тренуватися у спортшколах міста. ПЕРЕЛІК закладів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.