Вінницький спортсмен Іван Чупринко став чемпіоном світу з жиму лежачи

16:27
Автор: Ольга Каплун

Нещодавно у казахстанському місті Алмати відбувся Чемпіонат Світу з пауерліфтингу. Вінницький спортсмен Іван Чупринко виборов “золото” на змаганнях і став чемпіоном світу 2022 року з жиму лежачи.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

Іван Чупринко виступав у ваговій категорії до 74 кілограм. Спортсмен підняв 292,5 кілограма, ставши абсолютним чемпіоном світу. Друге місце посів представник Японії (282,5 кг), а третє – спортсмен із Казахстану (257,5 кг).

Зазначається, що у чемпіонаті світу взяли участь спортсмени з 35 країн світу. Іван – неодноразовий призер і переможець чемпіонатів Європи та Світу:

Іван Чупринко – Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу. У своєму активі спортсмен має 13 рекордів світу та 14 рекордів Європи. Іван уже неодноразово виступав на таких змаганнях. Пауерліфтер вкотре довів, що є непереможним. Це безпрецедентний випадок спортивного довголіття та спортивної звитяги. Пишаємось нашим чемпіоном та бажаємо подальших перемог, – додає голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський.