Еквадорець, який вивчив українську за 4 місяці, проводить у Вінниці іспанський speaking club

14:10
Автор: Марина Однорог
Become a Patron!

Кожну суботу в креативному просторі «Артинов» відбуваються заняття з іспанської мови у форматі speaking club. Учасники клубу з різним рівнем знання мови, але всіх обєднує бажання вдосконалити володіння однією із найпопулярніших мов світу.

Викладачем у «школі» є еквадорець Джошуа Пінсон, який 5 років тому приїхав здобувати освіту інженера в технічному університеті. Після закінчення університету хлопець вирішив залишитись у Вінниці і наразі викладає іспанську в Артинов School.

  • Ідея створити такий клуб, де люди могли б спілкуватись іспанською, вдосконалювати свої знання та просто гарно проводити час у мене була вже давно. Тут мені допоміг друг, який працює в «Артинові». Насправді, в таких розмовних клубах існує бажання перемогти, дізнатись більше нового, продемонструвати свої знання іспанської, і це дуже допомагає, адже без розмовної практики важко вивчити будь-яку мову. А взагалі я просто люблю нових людей та нові емоції, – розповідає викладач Джошуа Пінсон.

На заняття в єдиний у Вінниці іспанський speaking club в середньому приходить 8-9 осіб. Еквадорець говорить, що у всіх них переважно середній рівень знання мови, проте є навіть викладачі, які волрдіють нею досконало. Джошуа  говорить, що йому приємно спостерігати як розвивається кожен його учень.

Сам еквадорець розмовну українську мову вивчив за 3-4 місяці, далі була граматика. Викладач говорить, що в української й іспанської є деякі спільні риси.

  • Що українська, що іспанська дуже яскраво передають душу. Це ще й дуже романтичні мови. Звичайно, у нас відрізняється граматика, але, наприклад, кухні дуже схожі. Для якогось кухаря буде легко вивчити іспанську, якщо в нього лише буде сильне бажання та любов до своєї справи, а це при вивченні будь-якої мови дуже важливо.

Джошуа – людина, яка постійно прагне до чогось нового, саме тому хлопець наголошує, що скоро на учасників speaking club очікують сюрпризи у вигляді цікавих поїздок, а поки в «Артинові» вони обговорюють культуру, фільми та речі, які для них важливі.

Заняття відбуваються кожної суботи о 14:30 в креативному просторі «Артинов».

Фото зі сторінки Джошуа Пінсон