Ексголова ОДА Владислав Скальський повертається в бізнес-сектор

19:36
Автор: Vежа
Become a Patron!

Колишній голова Вінницької ОДА та новообраний депутат Вінницької облради від УСГ Владислав Скальський заявив, що повертається у бізнес-сектор.

Про це повідомляють у прес-службі Владислава Скальського. Як йдеться в повідомленні, Скальський працюватиме у Групі компаній KNESS, яка займається будівництвом сонячних електростанцій та розвитком технологій відновлюваної енергетики.

За словами Скальського, його повернення в бізнес є “цілком логічним” (раніше він понад 10 років працював у системі міжнародної торгівлі в Європі та країнах колишнього СРСР).

– Для мене є очевидним, що успіх України великою мірою залежить від розвитку сучасних ефективних бізнес-систем, які народжуються в Україні, але працюють по всьому світові. А для їх успіху вони повинні мати не тільки унікальний (у світовому контексті) продукт, а й динамічну стратегію, яка не тільки відповідає поточним викликам, а й формує майбутнє. Саме такі бізнес-системи є важливими для наповнення змістом та енергією соціально-політичної рамки. Вони є важливими складовими успіху країни. Саме в таких системах відбувається не тільки реалізація інноваційних рішень, а й створення нових кадрів, накопичення енергії та досвіду взаємодії з іншими – міжнародними – системами. А все це важливі складові успіху – і персонального, і країни в цілому.

Тому я уважно досліджував наявність таких компаній, які б відповідали цим критеріям. І особисто мені було приємно у 2018 році познайомитися з однією з таких українських компаній. Це KNESS Group, яка народилася у Вінниці й працює в галузі відновлюваної енергетики, – зазначив Скальський.

За словами колишнього голови ОДА, «країні «ще вчора» треба було працювати з максимальним розвитком використання відновлюваних джерел енергії, впроваджувати так звані «нульові» рішення, що не створюють викидів і поступово заміщують шкідливі для довкілля аспекти життєдіяльності людини».

Як повідомляють у прес-службі Скальського, в KNESS Владислав Володимирович відповідатиме за напрямок міжнародного розвитку на позиції Радника генерального директора.

– Хочу відразу заначити, що ще на етапі перемовин ми чітко визначили чого я НЕ буду робити: не буду відповідати за взаємовідносини з органами влади – це принципова позиція, щоб уникнути будь-яких припущень щодо потенційного конфлікту інтересів, які є неприйнятними для обох сторін.

Я хочу пройти усі ділянки виробництва, усі підрозділи групи компаній, усі ключові процеси для «повернення» у бізнес-світ. В управлінській культурі компанії, посада – це радше номінальна позиція, а, власне, рішення випрацьовуються командами, посада в команді не має значення, має значення лише експертиза, знання та відповідність цінностям. Такий підхід дає можливість поєднати мій досвід у стратегічному управлінні міжнародними системами та стратегічне бачення майбутнього енергетики засновників компанії, результатом чого буде новий поштовх до розвитку і компанії, і країни, адже виведення національних компаній на міжнародну, європейську арену – це однозначно позитивний влив на репутацію України.

Крім того Скальський запевнив, що нова бізнес-діяльність не вплине на його роботу в обласній раді:
– Це та моя громадська діяльність для якої я був обраний людьми. І я впевнений, що знаходитись всередині активних бізнес-процесів – це допоможе значно чіткіше формулювати рішення, що будуть потрібні для розвитку бізнесу у Вінницькій області та в Україні.

Повторюсь: в цьому випадку я дійсно бачу ту бізнес-модель до якої мене тягне. Де цінують високоінтелектуальні рішення що призводять до подальшого зростання. Зростання бізнесу, зростання податків, зростання якості життя людей на території.

Нагадаємо, що Скальський був призначений головою Вінницької ОДА 19 вересня 2019 року замість Валерія Коровія, який склав свої повноваження після президентських виборів. Зрештою він був звільнений у червні 2020 року, а на його місце призначено Сергія Борзова. 

За тим Скальського було обрано депутатом Вінницької обласної ради від “Української стратегії Гройсмана”.

Читайте також: Сонячні «сендвічі» по-вінницьки: репортаж з заводу KNESS. ФОТО

Читайте також: «Я розумів, що це буде пекло»: Владислав Скальский про роботу в ОДА, вибори і людську природу

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.