Владислава Скальського звільняють посади голови Вінницької ОДА та призначають Сергія Борзова

11:44
Автор: admin
Become a Patron!

Владислава Скальського звільняють з посади голови Вінницької ОДА. На цю посаду погодили призначення Сергія Борзова, який до цього очолював Державне управління справами. 

Відповідні проекти указів президента оприлюднили сьогодні, 12 червня під час засідання Кабінету міністрів. На засіданні був присутній Владислав Скальський, прем’єр-міністр Денис Шмигаль подякував Владиславу Скальському за виконану роботу. Водночас про причини звільнення Скальського під час засідання уряду не говорили.

У той же час Шмигаль зазначив, що Борзов наразі перебуває за межами Києва, відтак представити його членам уряду в даний момент немає можливості. У той же час очільник уряду зазначив, що Борзов – уродженець Вінниччини, “наш колега, якого всі ми добре знаємо”.

Відповідні укази ще має підписати президент та опублікувати їх на офіційному сайті очільника держави. Станом на 11:56 12 червня таких указів на сайті президента не опубліковано.

Нагадаємо, що Владислава Скальського представили як голову Вінницької ОДА 19 вересня у Вінниці. 

Сергій Борзов до цього очолював Державне управління справами за президента Порошенка та Зеленського. Новий голова ОДА – чоловік народної депутатки від “Слуги народу” Ірини Борзової. Як йдеться в біографії, опублікованій у Вікіпедії, Бозов закінчив історичний факультет Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського.

З 2006 по 2011 рік — директор команди Клубу веселих та кмітливих «Вінницькі перці».

З 2011 по 2012 рік — директор команди КВК «Збірна України». Також працював у товаристві з обмеженою відповідальністю “Телевізійне творче об’єднання «Олександр Масляков і Компанія».

З червня 2014 року — заступник Керівника ДУС.

28 серпня 2015 — 23 липня 2016 11 червня — 1 серпня 2019 — тимчасово виконував обов’язки керівника ДУС.

У 2006 році — кандидат у депутати Вінницької міської ради 5-го від партії «Ліберальна Україна». У 2010 році був кандидатом у депутати Вінницької обласної ради 6-го від партії «Фронт Змін».

Член Ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал».

Доповнюється.