«Безпека та довіра»: мешканців Вінниччини запрошують долучитись до опитування

18:40
Become a Patron!

Харківський національний університет внутрішніх справ проводить щорічне моніторингове дослідження. Його мета – вивчення безпекової ситуації на території області та рівня довіри до правоохоронних органів. Тому вінничан запрошують пройти соціологічне анонімне опитування – «Безпека та довіра».

Як повідомляє поліція Вінницької області та Вінницька ОДА, дослідження допоможе покращити якість правоохоронних послуг та визначити проблеми безпеки у тому чи іншому районі проживання:

За результатами опитування встановлять пріоритетні напрями забезпечення публічної безпеки і порядку на поточний рік, а також оцінять ефективність роботи правоохоронних органів у минулому році. Результати обчислюватимуться в узагальненому вигляді з групуванням по районах міста та області.

Пройти опитування можна на різних гаджетах за ЦИМ посиланням. Зокрема, це можна зробити через QR код:

Зазначено, що відповіді на запитання займуть від 10 до 15 хвилин, а за необхідності можна перервати заповнення анкети і заповнити її у вільний час. Для цього необхідно натиснути на «Продовжити пізніше» у правому верхньому кутку екрана. Водночас для повернення варто натиснути «Завантажити незавершене опитування» у тому ж місці.

Такі дослідження проводяться Харківським національним університетом внутрішніх справ з 2013 року. Від початку війни дослідження поширили на територію інших областей, а вже віднедавна частина факультетів університету дислокується на Вінниччині, – йдеться у дописі.

Дослідження проводиться спільно з Головним управлінням Національної поліції та обласною державною адміністрацією Вінницької області за підтримки Соціологічної асоціації України та Консультативної місії Європейського Союзу.

Ілюстративне фото – https://1ra.com.ua/,

фото – зі сторінки поліції Вінницької області у Facebook

Читайте також: Деколонізація топонімів: у Вінниці 30 серпня стартує онлайн-голосування за перейменування вулиць

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.