Завод «UBC GROUP» у Вінниці офіційно відкриють у вересні. ФОТО

14:44
Автор: Сергій Стриж
Become a Patron!

7 вересня у Вінниці заплановане офіційне відкриття нового сучасного заводу компанії «UBC GROUP» –  одного з найбільших виробників промислового холодильного обладнання в Східній Європі.  Про це телеканалу «Вінниччина» повідомив в інтерв’ю голова ВіннОДА Валерій Коровій.

В дію вводиться перша черга заводу. Протягом 2-х років там має бути створено 2,5 тисячі нових робочих місць.

Також, за словами губернатора, на кінець серпня заплановано здійснити пропуск біогазового комплексу під Ладижином. Це дасть змогу розпочати розгортання там другої черги Вінницької птахофабрики агрохолдингу МХП і вдвічі збільшити обсяги її виробництва. Очікується, що завдяки комплексу, навантаження на екологію буде мінімальним. А нові потужності передбачають 3 тисячі нових робочих місць.

Розповів Валерій Коровій і про роботу інших інвестиційних проектів. Зокрема, про те, що продовжується набір працівників на підприємство «Енергетичні системи» компанії «Делфі», яке запрацювало на території колишнього 45-го заводу Вінниці.

Окрім цього, за словами очільника області, було підписано меморандум щодо вирішення питання виділення земельної ділянки в індустріальному парку для ще одного інвестора – компанії HEAD, –  світового лідера з виробництва спортивного обладнання, яка має намір будувати у Вінниці свій завод.

Вирішується питання запуску у Гнівані унікального проекту, який обіцяє залучення на Вінниччину 600 мільйонів доларів інвестицій, створення тисячі робочих місць для висококласних спеціалістів, соцпакет і розвиток інженерної інфраструктура. Подробиць щодо даного проекту очільник ОДА поки не повідомив.

Читайте також: Середня зарплата на вінницькому заводі UBC group становитиме 10,5 тисяч гривень