× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Середня зарплата на вінницькому заводі UBC group становитиме 10,5 тисяч гривень

11:42
Автор: Андрій Качор

На майбутньому заводі компанії UBC group, що зараз споруджується на території вінницького кластеру холодильного обладнання, середня заробітна платня становитиме 10 тисяч 500 гривень.

Про це сьогодні, 21 вересня, заявив представник підприємства під час виїзної наради міського голови на територію вінницького індустріального парку.

Наразі завод готовий на 60-70%: працівники монтують каркаси майбутніх цехів за унікальною шведською технологією, що дає можливість зменшити металоємність споруди вдвічі у порівнянні з аналогічними спорудами. Завдяки подібній технології вартість одного квадратного метру спорудження заводу становить 70 євро.

Як повідомили представники підприємства, першу продукцію в тестовому режимі завод має дати вже навесні 2018 року, на повну потужність підприємство має вийти до 2024 року. Вартість продукції, яку на той момент випускатиме завод, становитиме приблизно півтора мільярди гривень.

   

Перша черга виробництва зможе забезпечити 1 500 робочих місць, дати в місцевий бюджет 42 мільйони в рік податку на прибуток та порядку 46 мільйонів – податку на на доходи фізичних осіб. За словами менеджерів заводу, наразі вже ведуться перемовини з місцевими ПТУ та спеціалізованими ВНЗ на предмет покращення матеріально-технічної бази, завдяки якій будуть підготовлені фахівці для роботи на заводі.

За інформацією представників підприємства, компанія Pepsi вже уклала попередні контракти та зафрахтувала частину виробничих потужностей майбутнього заводу для виготовлення продукції для бренду Pepsi.

Фото Андрія Завертаного

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.