З відеонаглядом та розширенням дороги: у Вінниці реконструюють перехрестя перед Староміським мостом. ВІДЕО

12:11
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці невдовзі планують розпочати реконструкцію перехрестя перед Староміським мостом, де понад рік тому в тестовому режимі запровадили круговий рух транспорту.

Як йдеться в сюжеті телеканалу “Віта”, на перехресті планується перемалювати розмітку та встановити нові знаки.

Окрім того, передбачено розширення дороги. Окрім облаштованого на перехресті кола, будуть і острівці безпеки. В планах реконструкції також асфальтування проїжджої частини, облаштування зливової каналізації, LED-освітлення та відеонагляд. Також планується озеленення вулиці.

Світлофори ж заплановано демонтувати.

Загалом, на реконструкцію виділено понад 13 мільйонів гривень.

Як повідомив заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою Юрій Ковальчук, комунальники намагатимуться виконувати роботи у вихідні дні та обирати час, коли на ділянці найменший трафік. Також передбачають роботу і в нічну зміну. Зокрема, асфальтуватимуть дорогу саме вночі.

Нагадаємо, тестують кругову транспортну розв’язку на перетині Коріатовичів-Оводова з березня минулого року. В квітні “Агенція просторового розвитку” презентувала результати онлайн-дослідження, за яким респонденти визнали, що на перехресті після реорганізації таки стало менше заторів. Однак, пішоходи відзначали зростання рівня небезпеки. В жовтні у відповідь на публічне звернення в мерії відповіли, що заплановано подальшу реконструкцію перехрестя. Так, йшлося про будівництво центрального острівця, напрямних острівців та пішохідних переходів з влаштуванням острівців безпеки.

Невдовзі стало відомо, що планується також реорганізація руху на перехресті біля Західного автовокзалу. Невдовзі стартує перший етап робіт, який передбачає дослідження та моніторинг ділянки.

Відео – vitatv.com.ua, фото – з архіву

Читайте також: Аеропорт, реконструкція вулиць та затори: Сергій Моргунов про плани та проблеми Вінниці. ІНТЕРВ’Ю. Ч.3

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.