У Вінниці з 13 березня тестуватимуть кругову розв’язку перед Староміським мостом

16:56
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці на перехресті вулиць Коріатовичів та Оводова перед Староміським мостом відзавтра, 13 березня, тестуватимуть кругову розв’язку для руху автівок. Світлофорне регулювання на перехресті вимкнуть.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

 

 

Нагадаємо, днями Агенція просторового розвитку представила результати моделювання реорганізації зазначеного перехрестя. Так, очікується, що саморегульована кругова розв’язка дозволить збільшити пропускну здатність перехрестя на 30% у порівнянні з існуючим світлофорним регулюванням. Зазначено, що якщо тестова експлуатація на практиці доведе ефективність кругового руху, це рішення буде прийняте на постійній основі.

На сайті міської ради повідомляють, що сьогодні працівники КП “СМЕД ОДР” нанесли на перехресті розмітку.

 

 

– Це тимчасова розмітка, яка згідно стандарту ДСТУ наноситься помаранчевою фарбою. Нею виділено саме коло, яке передбачається радіусом в 4 метри, а також позначені смуги для автотранспорту. Коло також буде огороджено пластиковими дорожніми блоками. Уже встановлені дорожні знаки 4.10 (рух по колу), які відкриють в суботу, 13 березня, коли почнеться тестовий режим і буде вимкнуто світлофорне регулювання» – розповідає т.в.о директора підприємства “СМЕД ОДР” Сергій Чернов.

Детальніше про нову потенційну розв’язку можна дізнатись ТУТ.  А на цьому відео можна побачити пришвидшену у 4 рази симуляцію роботи перехрестя з існуючим транспортним навантаженням в годину пік.

Графіка – Агенція просторового розвитку
Фото з сайту Вінницької міської ради

Читайте також: У Вінниці планують зробити кругову розв’язку на перехресті Оводова-Коріатовичів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.