У Вінниці планують реорганізувати рух в районі Західного автовокзалу

10:29
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці планують реорганізувати рух в районі Західного автовокзалу, на перехресті Барського, Хмельницького та Львівського (об’їзного) шосе. Таким чином, у місті сподіваються підвищити пропускну здатність на даній ділянці. 

Як йдеться на Facebook-сторінці департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради, договір з підрядною організацією вже підписано, найближчим часом в місті очікують початок першого етапу робіт.

За словами заступника директора департаменту Андрія Сорокіна, за попередніми умовами, підрядник в першу чергу має зібрати дані про інтенсивність транспортних та пішохідних потоків на прилеглій території. Ситуацію будуть моніторити двічі на тиждень, у вівторок та п’ятницю, у три періоди дня: 08:00 – 10:00; 13:00 – 15:00; 17:00 – 19:00.

Окрім цього виконавці послуги мають розробити комп’ютерну імітацію транспортного моделювання для перехрестя, в тому числі з урахуванням наступних об’єктів та обставин:

– нова забудова в селі Якушинці;

– наявність тролейбусного маршруту з автономним ходом по вул. Юзвинська – Барське шосе – Західний автовокзал з розворотом;

– будівництво ресторану «Макдональдс» на території ТЦ «The Mall»;

– регульований пішохідний перехід через Хмельницьке шосе на виїзді з міста.

Зазначається, що розробка оптимальної циклограми роботи світлофорів в межах об’єкту проєктування також входить до умов розробки передпроєктної пропозиції реорганізації перехресть Барського шосе – Хмельницького шосе – Львівське шосе – Об’їзне шосе у м. Вінниця.

Дане рішення про реорганізацію руху перехресть “Барське шосе — Хмельницьке шосе — Львівське (об’їзне) шосе” ми прийняли з огляду на високу навантаженість автомобільного руху. На цій ділянці розміщено в’їзд в місто одразу з трьох напрямів. Тому там відбувається постійне скупчення автомобілів. Завдяки цьому проєкту ми намагаємось розв’язати цю проблему та збільшити пропускну здатність транспортних вузлів, – каже Андрій Сорокін.

Нагадаємо, про плани реконструкції дороги та реорганізації руху під час інтерв’ю Veжі розповідав міський голова Сергій Моргунов.

–  Є достатньо серйозний проєкт, урбаністи львівські працюють над цим. Це реконструкція в районі Західного автовокзалу, в районі METRO і Барського шосе для того, щоб теж там покращити загальну ситуацію. Адже сьогодні по Барському шосе достатньо великий трафік. Особливо, за рахунок того, що ведеться будівництво на території сусідньої громади, а навантаження йде на інфраструктуру Вінниці. І плюс до того ‒ транзитний шлях з боку Молдови, Могилева-Подільського і в бік, наприклад, Києва чи Хмельницького. Ці речі потрібно розглядати в комплексі. І це постійна кропітка робота, яка ніколи не вирішиться якимось одноразовим рішенням чи якимось розширенням дороги, – казав Сергій Моргунов.

Фото – з архіву та з Facebook-сторінки департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міськради

Читайте також: Аеропорт, реконструкція вулиць та затори: Сергій Моргунов про плани та проблеми Вінниці. ІНТЕРВ’Ю. Ч.3

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.