З острівцями безпеки та центральним острівцем: у Вінниці планують реконструювати перехрестя перед Староміським мостом

14:51
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці планують реконструювати перехрестя перед Староміським мостом на перетині вулиць Князів Коріатовичів та Миколи Оводова. Зокрема, передбачається будівництво центрального острівця, напрямних острівців та пішохідних переходів з влаштуванням острівців безпеки.

Про це йдеться у відповіді на публічне звернення на сайті міської ради.

У зверненні зареєстрованому наприкінці вересня, зазначалося, що після облаштування кругового руху та вимкнення світлофорів, пішоходам на перехресті перед Староміським мостом рухатися стало набагато важче. Відтак, пропонувалося знову облаштувати світлофори або іншим чином організувати безпечний перехід для пішоходів.

У відповіді на звернення йдеться, що заплановано реконструкцію зазначеного перехрестя, в результаті якої вдасться забезпечити рух пішоходів на цій ділянці.

В ході реконструкції буде передбачено будівництво центрального острівця, напрямних острівців та пішохідних переходів з влаштуванням острівців безпеки. Зазначені заходи забезпечать безпеку руху пішоходів при переході проїзної частини на вищевказаному перехресті, ‒ зазначається в опублікованій відповіді.

Ілюстративне архівне фото – vmr.gov.ua

Читайте також: У Вінниці планують зробити кругову розв’язку на перехресті Оводова-Коріатовичів

Читайте також: У Вінниці з 13 березня тестуватимуть кругову розв’язку перед Староміським мостом

Читайте також: Менше заторів, але небезпечніше: результати онлайн-опитування щодо кругового руху перед Староміським мостом

Читайте також: У Вінниці розглядають можливість двостороннього руху на вулиці Городецького

Читайте також: У Вінниці просять скасувати круговий рух біля Староміського мосту. ПЕТИЦІЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.