«Віримо у новорічні дива»: кризовий центр «Дім Мама» збирає кошти на промислову газову плиту

8:48
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Центр «Дім Мама» просить допомогти їм придбати промислову газову плиту, аби полегшити життя родин, які тимчасово проживають у центрі. Наразі необхідно зібрати понад шість тисяч гривень. 

Про потреби центру на своїй сторінці у Facebook написала засновниця «Дім Мама» Ольга Череватова. Вона повідомила, що наразі у центрі проживає 41 людина — 27 дітей різного віку та 14 матерів, які опинились у складних життєвих обставинах. Наразі вони мають лише одну газову плиту, якої вкрай мало для всіх.

Для того, щоб певним чином полегшити життя мешканців кризового центру, планують придбати промислову газову плиту. Її вартість складає 41 230 гривень. У коментарях до допису, станом на ніч 4 січня, Ольга Череватова повідомила, що не вистачає ще 6 625 гривень.

– Я знову прошу вас про допомогу. Не для себе, а для тих родин (матусь та діток), які опинились у тяжкій кризовій ситуації і проживають у центрі «Дім Мама». Наша газова плита майже ніколи не вимикається. Кожного дня з 6 ранку починаємо готувати сніданок на усю велику родину «Дім Мама». Поки готується сніданок, замішуємо тісто на хліб (в середньому кожного дня це 6 великих буханок хлібу). Якби ми кожного дня купували хліб на 40 чоловік, то на це потрібно було б щодня витрачати 150 гривень, а в місяць 4500 гривень. Я та підопічні кризового центру (матусі та дітки, які опинились у складних життєвих обставинах без підтримки близьких та рідних людей), дуже віримо у Новорічні дива, — йдеться у дописі Ольги Череватової.

– Це те, без чого робота нашого центру «Дім Мама» просто неможлива… Багато родин, які проживали і проживають у нашому центрі, на жаль, знають, що таке голод… Дітки так радіють домашній випічці (печиво, булочки, рогалики). З новою газовою плитою матусі зможуть радувати діток ще частіше. Друзі наші, нам дуже потрібна ваша допомога. Кожна ваша гривня (5, 10, 20, 50, 100) є дуже важливою для нас. Допоможіть здійснити мрію центру «Дім Мама», — додає Ольга Череватова.

Як допомогти

Кошти на благодійну допомогу кризовому центру можна переказати:

Картка «ПриватБанк» 4731 2196 1216 3315,
Череватова Ольга — засновниця центру «Дім Мама».
У призначенні платежу вказувати: «На плиту».

Міжнародний благодійний фонд «Дім Мама»,
Код ЄДРПОУ 40479749
МФО: 380805
Банківські реквізити: UA023808050000000026008520869 в АТ «Райффайзен Банк Аваль»

Місцезнаходження центру: Вінницький район, село Лука-Мелешківська, вул. Верхня Нагірна 38.

Телефон для зв’язку (093) 00 66 822.

Фото з Facebook-сторінки Ольги Череватової

Читайте також: Звичайні герої: як незнайомці з різних областей України допомогли жінці потрапити у “Дім Мама” на Вінниччині. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.